Přístrojové formátování postavyMasáže pro krásu a zábaly
Masáže pro zdraví a regeneraciKosmetika
Prodlužování a zhuštění řasKadeřnictví
SoláriumPedikůra

Bona dea
Bona Dea
homeO násaktualityfotogalerieceníkkontakt

Kadeřnictví - Studio Bona Dea České Budějovice

Na jediném místě se postaráme o vaši dokonalou postavu, mladistvou pleť i módní líčení. Nabízíme vám také služby profesionálních kadeřnic.

Účes pro denní nošení i do společnosti

Naše studio sleduje trendy v úpravě vlasů od barevných proměn, módní délky, ale i střihy. Pracujeme s přirozenou texturou vlasů. Dokážeme si poradit s vlnitými i velmi pevnými rovnými vlasy. Na přání vám vytvoříme účes, o kterém sníte. Doporučíme vám způsob, jak vlasy udržovat a jak jim dodat větší vitalitu a lesk. Vaše vlasy zformujeme do účesu, který se bude dobře a snadno udržovat i doma. Při práci respektujeme váš životní styl. Díky profesionální zkušenosti vám vždy doporučíme sestřih a barvu, která vám bude lichotit, a podtrhne vaši přirozenou krásu.

U účesů pro zvláštní příležitosti můžeme pracovat i s příčesky, různými zdobnými aplikacemi a složitými tvary. O účes se nemusíte bát, vždy jej zafixujeme tak, abyste si mohla slavnostní večer užít bez omezení a častých úprav.

Regenerace a výživa

Před samotnou prací na stylingu vlasů vám nabídneme kompletní regeneraci vlasů. S ohledem na typ i aktuální stav vám doporučíme vhodnou péči pro revitalizaci, větší objem i snadnější údržbu účesu. Doporučíme vám také prostředky pro rychlejší růst, ošetření vlasů po návratu od moře či po barvení.

Melírování a barevné proměny

Při barvení a melírování používáme výhradně vysoce kvalitní barvy. Odrostlé nebo šednoucí vlasy jemně dobarvíme tak, aby vlasy působily přirozeně a barva vlasy zbytečně nezatěžovala. Můžeme vám však nabídnout i radikální změnu nebo barevné výrazné prvky. Záleží jen na vás.

Vytvoříme vám účes i s trvalou ondulací. Pokud toužíte po opaku a líbí se vám vlasy dokonale rovné, postaráme se o odbornou úpravu a hladký účes.

Vyzkoušejte něco nového. Dopřejte si mladistvý vzhled a nechte o sebe pečovat.