Přístrojové formátování postavyMasáže pro krásu a zábaly
Masáže pro zdraví a regeneraciKosmetika
Prodlužování a zhuštění řasKadeřnictví
SoláriumPedikůra

Bona dea
Bona Dea
homeO násaktualityfotogalerieceníkkontakt

Masáž pro krásu a zábaly, relaxační masáže - Studio Bona Dea České Budějovice

Anticelulitidní masáž

Lymfatická a anticelulitidní masáž mají mnoho společného. Pomáhají rozproudit lymfatický systém, zbavují otoků, hrbolků, toxinů a dalších projevů celulitidy. Kompresní hmaty prokrvují pokožku a jsou velmi příjemné.

Jemnou ruční masáž později vystřídá silnější prohnětení pokožky. Absolutní novinkou je masáž s využitím bambusové tyče. Má uklidňující a uvolňující účinky. Zklidňující reflexní vlastnosti masáže pomáhají účinně bojovat s celulitidou. „Baboo“ masáž ale také odstraňuje bolest, uvolňuje ztuhlé svaly a napětí. Tukové polštářky se vstřebávají a mizí, kůže se vyhlazuje.

Medová masáž

Medová masáž pomáhá při boji se stresem, podporuje obranyschopnost organismu, účinně pomáhá léčit chronické choroby. Je doporučovanou očistnou kůrou na jaře a na podzim, pomáhá revitalizovat a omlazuje pokožku. Med uvolňuje hluboce usazené toxiny, působí na reflexní zóny zad a pozitivně ovlivňuje i hluboké tkáně a vnitřní orgány.
Medová masáž je doporučená při problémech s nespavostí, bolestech hlavy, depresích, chorobách revmatických nebo s trávicím traktem.
Ve 20ti minutových intervalech se na záda roztírá vrstva rozehřátého medu. Jemný houpavý pohyb dlaní odstraňuje toxiny, rozproudí a jemně uvolní svaly. Po masáži následuje medový zábal. Pleť je po proceduře hladká, pružná a dobře prokrvená.

Čokoládová Masáž+ zábal - kosmetická a velmi relaxační

Čokoláda má blahodárné účinky, účinně působí proti celulitidě a napomáhá zvláčnit, vyhladit a omladit pleť.
Čokoládový olej jemně proniká do spodních vrstev kůže, jemná masáž prokrví svaly i pokožku. Následuje zábal 15-20 minut. Pravá čokoláda obsahuje až 80% kakaa. Zlepšuje psychickou pohodu i náladu, omlazuje organismus. Kakao je bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, antioxidantů, aminokyselin. Odstraňuje depresi a stres.

Skořicový zábal

Procedura plná vůní pomáhá tvarovat postavu, odbourává celulitidu, uvolňuje napjaté svaly i stres.
Speciální krém se jemně nanáší na dolní končetiny a překrývá termofólií. Éterické oleje tak přímo působí na problematická místa, silně prohřívají a stimulují látkovou výměnu. Přímo podporují odbourávání tuku, odvádí přebytečnou vodu. Po prohřívacím zábalu následuje masáž. Skořicové zábaly jsou vhodnou formou léčby projevů celulitidy, ale také příjemnou formou prevence.